Kvantumoptikai és Kvantuminformatikai Osztály

OSZTÁLYVEZETŐ
 Kiss Tamás
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
kiss.tamas@wigner.mta.hu

Az osztály dolgozói

 "Kvantuminformatika és a Kvantummechanika alapjai" csoport
  Kiss Tamás témavezető
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
kiss.tamas@wigner.mta.hu
  Ádám Péter
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa, tudományos főmunkatárs
adam.peter@wigner.mta.hu
  Asbóth János
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
asboth.janos@wigner.mta.hu
janos.asboth@gmail.com
  Boross Péter
boross.peter@wigner.mta.hu
bope88@gmail.com
  Gábris Aurél
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs, külső munkatárs (CTU Prague)
gabris.aurel@wigner.mta.hu
  Gilyén András
külső munkatárs (QuSoft, CWI, the Netherlands)
gilyen.andras@wigner.mta.hu
  Kálmán Orsolya
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
kalman.orsolya@wigner.mta.hu
orsov@optics.szfki.kfki.hu
  Kis Zsolt
fizikus, Ph.D.
kis.zsolt@wigner.mta.hu
  Kornyik Miklós
fizikus, Ph.D. hallgató, fiatal kutató
kornyik.miklos@wigner.mta.hu
kornyik.m@gmail.com
  Pyshkin Pavlo
fizikus, tudományos munkatárs
pyshkin.pavlo@wigner.mta.hu
pavel.pyshkin@gmail.com
  Szalay Viktor
fizikus, az MTA doktora
szalay.viktor@wigner.mta.hu
  Tóth Géza
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs, tartósan távol (UPV/EHU)
toth.geza@wigner.mta.hu
 "Kvantumoptika" csoport
  Domokos Péter témavezető
fizikus, az MTA levelező tagja, kutató professzor
domokos.peter@wigner.mta.hu
  Clark Thomas
thomas.clark@wigner.mta.hu
clark.thomaswilliam@gmail.com
  Curko Árpád
részmunkaidős
curkoarpad@szfki.hu
  Dombi András
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
dombi.andras@wigner.mta.hu
  Jakab Dávid
jakab.david@wigner.mta.hu
  Kónya Gábor
konya.gabor@wigner.mta.hu
  Nagy Dávid
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
nagy.david@wigner.mta.hu
nagyd@optics.szfki.kfki.hu
  Szirmai Gergely
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
szirmai.gergely@wigner.mta.hu
  Vidák Rózsa
projektmenedzser
vidak.rozsa@wigner.mta.hu
rozsavidak@gmail.com
  Vukics András
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
vukics.andras@wigner.mta.hu
  Williams Francis
fizikus, tudományos tanácsadó, részmunkaidős
williams.francis@wigner.mta.hu