Komplex Folyadékok Osztálya

OSZTÁLYVEZETŐ
 Péter László
vegyész, Ph.D., tudományos főmunkatárs
peter.laszlo@wigner.mta.hu

Az osztály dolgozói

 "Részben rendezett rendszerek" csoport
  Börzsönyi Tamás témavezető
fizikus, Ph.D.
borzsonyi.tamas@wigner.mta.hu
  Buka Ágnes
fizikus, a fiz. tud. doktora
buka.agnes@wigner.mta.hu
  Éber Nándor
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa, tudományos főmunkatárs
eber.nandor@wigner.mta.hu
  Fodor Tamásné
vegyész, Ph.D., külső munkatárs
fodor.tamasne@wigner.mta.hu
  Jákli Antal
fizikus, a fiz. tud. doktora, részmunkaidős
jakli.antal@wigner.mta.hu
  Jánossy István
fizikus, a fiz. tud. doktora
janossy.istvan@wigner.mta.hu
  Kenderesi Viktor
asszisztens, műszaki ügyintéző
kenderesi.viktor@wigner.mta.hu
  Nagy Dániel Bálint
fizikus, Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
nagy.daniel.balint@wigner.mta.hu
  Nagy Viktor
részmunkaidős
viktorn@szfki.hu
  Salamon Péter
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
salamon.peter@wigner.mta.hu
salapeter@gmail.com
  Somfai Ellák
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
somfai.ellak@wigner.mta.hu
  Szabó Balázs
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
szabo.balazs@wigner.mta.hu
  Tóth Katona Tibor
fizikus, Ph.D.
tothkatona.tibor@wigner.mta.hu
 "Elektromos gázkisülések" csoport
  Hartmann Péter témavezető
fizikus, Ph.D.
hartmann.peter@wigner.mta.hu
hartmann@sunserv.kfki.hu
  Derzsi Aranka
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
derzsi.aranka@wigner.mta.hu
derzsi@mail.kfki.hu
  Donkó Zoltán
villamosmérnök, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
donko.zoltan@wigner.mta.hu
donko@sunserv.kfki.hu
  Horváth Benedek
horvathbenedek@szfki.hu
  Kutasi Kinga
fizikus, Ph.D.
kutasi.kinga@wigner.mta.hu
kutasi@sunserv.kfki.hu
  Magyar Péter
magyar.peter@wigner.mta.hu
  Szûcs Tibor
technikus
szucs.tibor@wigner.mta.hu
tibor.szucs59@gmail.com
 "Folyadékszerkezet" csoport
  Pusztai László témavezető
vegyész, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
pusztai.laszlo@wigner.mta.hu
  Jóvári Pál
fizikus, Ph.D.
jovari.pal@wigner.mta.hu
jovari@sunserv.kfki.hu
  Kõszegi László
fizikus, Ph.D., külső munkatárs
koszegi.laszlo@wigner.mta.hu
  Mészáros György
tudományos munkatárs, külső munkatárs
meszaros.gyorgy@wigner.mta.hu
  Némethné Pethes Ildikó
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
pethes.ildiko@wigner.mta.hu
  Pothoczki Szilvia
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
pothoczki.szilvia@wigner.mta.hu
  Sváb Erzsébet
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa, külső munkatárs
svab.erzsebet@wigner.mta.hu
  Temleitner László
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
temleitner.laszlo@wigner.mta.hu
 "Elektrolitikus nanoszerkezetek" csoport
  Péter László témavezető
vegyész, Ph.D., tudományos főmunkatárs
peter.laszlo@wigner.mta.hu
  Bakonyi Imre
fizikus, az MTA doktora, tudományos tanácsadó
bakonyi.imre@wigner.mta.hu
  Fekete Éva
fekete.eva@wigner.mta.hu
  Isnaini Vandri Ahmad
isnaini.vandri@wigner.mta.hu
vandri@caesar.elte.hu
  Jóni Bertalan
jberci@szfki.hu
jonibertalan@gmail.com
  Pogány Lajos
villamosmérnök, a műsz. tud. kandidátusa, tudományos főmunkatárs, részmunkaidős
pogany.lajos@wigner.mta.hu
  Selmeci Béla
informatikus, műszaki ügyintéző
selmeci.bela@wigner.mta.hu