Neutronspektroszkópiai Osztály

OSZTÁLYVEZETŐ
 Füzi János
villamosmérnök, Ph.D., tudományos főmunkatárs
fuzi.janos@wigner.mta.hu

Az osztály dolgozói

 "Neutronkutatások" csoport
  Dudás Zoltán témavezető
vegyész, Ph.D., tudományos munkatárs
dudas.zoltan@wigner.mta.hu
  Almásy László
fizikus, Ph.D., tudományos főmunkatárs
almasy.laszlo@wigner.mta.hu
almasy@mail.kfki.hu
  Bajnok Katalin
Ph.D. hallgató, tudományos segédmunkatárs
bajnok.katalin@wigner.mta.hu
  Böde Kinga
tudományos segédmunkatárs
bode.kinga@wigner.mta.hu
bode.kinga93@gmail.com
  Füzi János
villamosmérnök, Ph.D., tudományos főmunkatárs
fuzi.janos@wigner.mta.hu
  Gladkih Irina
informatikus
gladkih.irina@wigner.mta.hu
gladkih@mail.kfki.hu
  Heirich Viktor
villamosmérnök, műszaki ügyintéző
heirich.viktor@wigner.mta.hu
  Káli György
fizikus, műszaki ügyintéző
kali.gyorgy@wigner.mta.hu
  Kárpáti Péter Gábor
fizikus, tudományos segédmunkatárs, részmunkaidős
karpati.peter@wigner.mta.hu
pet.karpati@gmail.com
  Kósa Endre
gépészmérnök, műszaki ügyintéző
kosa.endre@wigner.mta.hu
endre.kosa91@gmail.com
  László Zoltán
gépészmérnök, műszaki ügyintéző, részmunkaidős
laszlo.zoltan@wigner.mta.hu
  Markó Márton
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
marko.marton@wigner.mta.hu
  Mészáros Viktor
részmunkaidős
meszaros.viktor@szfki.hu
  Mezei Ferenc
fizikus, az MTA rendes tagja, kutató professzor emeritus, részmunkaidős

f.mezei@esshungary.eu
  Mónok Júlia
asszisztens, részmunkaidős
monokjulia@wigner.mta.hu
  Nagy Gergely
fizikus, Ph.D., tudományos munkatárs
nagy.gergely@wigner.mta.hu
gergonag@mail.kfki.hu
  Riecsánszky László
technikus
riecsanszky.laszlo@wigner.mta.hu
  Rithnovszky Zsolt
műszerész, műszaki ügyintéző
rithnovszky.zsolt@wigner.mta.hu
  Rosta László
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa
rosta.laszlo@wigner.mta.hu
  Szakál Alex
fizikus, Ph.D., fiatal kutató
szakal.alex@wigner.mta.hu
szakal@mail.kfki.hu
  Török Gyula
fizikus, a fiz. tud. kandidátusa
torok.gyula@wigner.mta.hu
  Ünnep Renáta
fizikus, Ph.D., fiatal kutató, tartósan távol
unnep.renata@wigner.mta.hu
  Veres Tamás
fizikus, Ph.D., műszaki ügyintéző
veres.tamas@wigner.mta.hu
veres@mail.kfki.hu
  Zsiros Tibor
műszerész, műszaki ügyintéző
zsiros.tibor@wigner.mta.hu