Komputációs Tudományok Osztálya

OSZTÁLYVEZETŐ
 Telcs András
Ph.D., tudományos tanácsadó
telcs.andras@wigner.mta.hu

Az osztály dolgozói

 "Komputációs rendszerszintű idegtudomány" csoport
  Orbán Gergõ témavezető
orban.gergo@wigner.mta.hu
  Bányai Mihály
banyai.mihaly@wigner.mta.hu
  Nagy Dávid Gergely
nagy.g.david@wigner.mta.hu
  Stippinger Marcell
stippinger.marcell@wigner.mta.hu
  Telcs András
Ph.D., tudományos tanácsadó
telcs.andras@wigner.mta.hu
  Török Balázs
torok.balazs@wigner.mta.hu
 "Neurorehabilitáció és Mozgásszabályozás" csoport
  Laczkó József témavezető
laczko.jozsef@wigner.mta.hu
  Arató András
részmunkaidős
arato.andras@wigner.mta.hu
  Jung Hedvig
jung.hedvig@wigner.mta.hu
  Malik Szabolcs
malik.szabolcs@wigner.mta.hu
  Percze-Mravcsik Mariann
percze-mravcsik.mariann@wigner.mta.hu
  Vaspöri Terézia
részmunkaidős
vaspori.terez@wigner.mta.hu
  Zólyominé Botzheim Lilla
botzheim.lilla@wigner.mta.hu
 "Adat- és Számítás Intenzív Tanulmányok" csoport
  Nagy-Egri Máté Ferenc
nagy-egri.mate@wigner.mta.hu
 "Elméleti idegtudomány és komplex rendszerek" csoport
  Somogyvári Zoltán témavezető
somogyvari.zoltan@wigner.mta.hu
  Bazsó Fülöp
bazso.fulop@wigner.mta.hu
  Cserpán Dorottya Rita
cserpan.dorottya@wigner.mta.hu
  Érdi Péter
fizikus, kutató professzor emeritus
erdi.peter@wigner.mta.hu
  Kiss Tamás
Tartósan külföldön
kiss.t@wigner.mta.hu
  Négyessy László
biológus-mérnök, Ph.D., tudományos főmunkatárs
negyessy.laszlo@wigner.mta.hu
negyessy@gmail.com
  Szalisznyó Krisztina
Tartósan külföldön
szalisznyo.krisztina@wigner.mta.hu
  Zalányi László András
zalanyi.laszlo@wigner.mta.hu